-7.8 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Ita Everi etendus müüdi välja leti alt

“See oli mulle ka üllatuseks. Segadus tekkis vist seetõttu, et piletimüüja oli haige ja need teatritöötajad, kes seal kahe päeva jooksul toru tõstsid, olid lahkesti kõik kirja pannud,” ütles teatripäevade peakorraldaja Lea Kuldsepp.
“Kui loogiliselt mõtlema hakata, ega kõik niikuinii ei saaks, sest kohti on 220,” lisas ta.
Kuldsepa sõnul on tema käes natuke vähem kui poole saali jagu pileteid teatripäevade sponsoritele. “Need on tavalised lihtinimesed, mitte mingid juhid või bossid või pomod,” ütles ta.
Kuldsepp ei pidanud õigeks tühistada enne ametlikku piletimüügi algust tehtud reserveeringud.
“Ma ei tea, kes on broneeringud teinud, küllap nad on olnud heausksed inimesed. Eks me kohta iga päev reegleid, mida tasahaaval rikutakse. Sellist jama on alati. Ilmselt pole inimesed väga kõva südamega ja ikka teevad eelistusi neile, kes on agaramad teatriskäijad,” rääkis ta.
Kuldsepa sõnul püüavad teatripäevade korraldajad minna leebemat teed ja ühe lisaetenduse hankida, selle üle käivad läbirääkimised Vanalinnastuudioga.
“Asi on Ita Everis, kas ta on vaba,” ütles ta. Lisaks plaanivad korraldajad tellida bussi, mis viiks Ita Everi linnaetenduselt välja jäänud teatrisõbrad Tornimäele, kus praegu kohti veel jätkub.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised