-1.4 C
Kuressaare
Teisipäev, 30. november 2021

Politseikroonika

HUKKUS VEOKI ALLA JÄÄNUD MEES
Esmaspäeva hilisõhtul jäi Kuressaare – Kuivastu maantee 27. kilomeetril veoki alla sõiduteel lamanud mees, kes suri saadud vigastustesse sündmuskohal.
Politseiameti pressiesindaja teatas Meie Maale, et õnnetus juhtus esmaspäeval kella 23.25 paiku, kui sõiduteel lamanud 44 – aastasele Andile sõitis otsa poolhaagisega kütuseveok Scania.
AVARII MAAVALITSUSE EES
Eelmisel neljapäeval sõitis Saare maavalitsuse juures ülekäiguraja ees peatunud sõiduautole Nissan tagant sisse sõiduauto Opel.
Reede hommikul anti politseile teada, et ilmselt eelmisel öösel on Kärla vallast Karu 35/10 alajaamast Oriküla fiidrilt ära varastatud vasest lahklülitinoad, ca kolm meetrit 10kW kaablit ja kondensaatori ühendusjuhtmed.
Reedel kell 16.30 teatati, et Kuressaare linnusesse viiva silla juures vallikraavi ääres on mees pikali. Kainenema viidi 62 – aastane Kuressaare elanik, kellele koostati protokoll ja karistati 265 – kroonise rahatrahviga.
Samal päeval laekus politseile avaldus selle kohta, et Kaarma vallas Kellamäe aiandusühistus on sisse murtud suvila garaazhi, kust on varastatud paadimootor, angerjamõrd, võrkusid jm. Politsei alustas kriminaalmenetlust.
Laupäeval hommikul viis politsei kainestusmajja 18 – aastase Kuressaare elaniku, kes Kuressaare bussijaamas lärmitses. Noormehele määrati 795 krooni trahvi.
Ööl vastu pühapäeva kell 4.12 teavitati politseid autosse sissemurdmisest Rohu 5 juures. Sisse oli murtud sõiduautosse Toyota Corolla ja üritatud seda ärandada.
Pühapäeval kell 10.28 anti politseile teada sellest, et Aia tn 66 on katki löödud sõiduauto Ford Escort tagumise luugi klaas. Autos sees käidud ei olnud.
NAINE AJAS PÜKSID MAHA
Pühapäeval kella 18 paiku sai politsei väljakutse Kauba tänavale Kapteni kõrtsi juurde. Kõrtsi aia peal oli purjus naisterahvas, kes ajas pükse maha. Politsei viis 33 – aastase Kuressaare naisterahva (tema joobeks mõõdeti 4,0 promilli) kainerisse ja talle määrati 265 – kroonine rahatrahv.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised