-1.5 C
Kuressaare
Neljapäev, 2. detsember 2021

FC Kuressaare esialgu litsentsita

FC Kuressaare president Priit Penu ütles, et komisjon ei aktsepteerinud FC Kuressaare soovi saada endale tulevaks hooajaks rahvusvahelise ja meistriliiga litsents, kuna ilmnesid puudujäägid noorte meeskondade ja treeningväljakuga.
“Segadus tekkis, kuna 1984. aastal sündinud poiste võistkond hakkab mängima Muhumaa JK värvides Eesti meistrivõistluste teises liigas ja omavanuste võistlustel ei osale,” selgitas Penu, kelle sõnul peab ühel meistriliiga klubil olema neli noorte võistkonda ja nii tekkis vajadus veel ühe meeskonna komplekteerimiseks.
Tingimuste täitmiseks hakkavad eeloleval hooajal FC Kuressaaret esindama 1987., 1988., 1989. ja 1990. aastal sündinud poiste võistkonnad.
Penu sõnul saab ka FC Kuressaare treeningväljakuga kõik korda, kuna treeninguteks hakatakse kasutama põhikooli staadioni ja kunstmuruväljakut, mänguväljakuna antakse üles Kuressaare linnastaadion.
Litsentsikomisjonilt said tulevaks hooajaks rahvusvahelise ja meistriliiga litsentsi FC Flora ning TVMK. Tingimustega said litsentsi Viljandi Tulevik, Narva Trans ja Kohtla – Järve Lootus.
Tulevik ja Trans peavad märtsi alguseks esitama komisjonile klubi poolt sõlmitud lepingud, mis ületavad 5 protsenti klubi aastaeelarvest. Trans ja Lootus peavad esitama veel ka mängijatega sõlmitud lepingud.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised