-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Vesse jätkas võidulainel

Kohtadele 13. – 23. mängitavas grupis KK Pärnu alistanud SK Vesse sai turniiril kolmanda suureskoorilise võidu järjest. Pärnus pingutas meeskond vastavalt vajadusele ja hoidis kogu kohtumise jooksul mängu oma kontrolli all. Piisas pärnakatel vaid veidi vahet vähendada, kui Janar Rahumeel ja Kaarel Koppel kaugvisetega vastase indu jahutasid.
Edu esimestest minutitest
Mängu saatuse otsustas Vesse juba esimesel veerandajal, mis võideti 29:18. Saarlased said Indrek Õunpuu ja Janar Rahumeele korvidest kiirelt ette 6:2.
Korvid said kirja ka Taavi Mets, Leho Sepp ja Lauri Vaher.
Meeskonna treener Enn Laanemäe ütles, et enne kohtumist oli tal väike hirm poiste füüsilise valmisoleku osas.
“Kaks päeva järjest tuli mängida Vischy cupil ja oli oht, et väsimus annab ennast tunda,” lausus Laanemäe, kelle sõnul oligi kohtumise algul pisut raskusi aga õnneks saadi väsimusest kiirelt üle. Poolaeg võideti 56:46.
Korvi all võimutsesid saarlased
Teisel poolajal hakkas saarlaste poolt kättevõidetud edu kahanema. Kolmanda veerandaja keskel vähenes vahe juba kuuele punktile.
“Vastane üritas päris tugevasti, aga eks me muutusime eduseisus ise lohakaks,” selgitas ohtlikku olukorda Laanemäe, kes tunnistas, et ohtu mängu kaotamiseks ta siiski ei näinud. “Meie omad olid mänguliselt niipalju paremad, et võitjas ei saanud kahtlust olla.”
Murrangumomendil hakkas Vesse mängima korvi all tegutsevatele Taavi Metsale ja Leho Sepale, kelle katmisel Pärnu pikad viie veaga välja langesid.
“Taavi tegi korvi all oma töö hästi ära,” kiitis treener kohtumise resultatiivseimana 34 punkti visanud hoolealuse tegevust.
Neljapäeval mängib SK Vesse spordikooli saalis Jõhvi meeskonnaga.