1 C
Kuressaare
Neljapäev, 20. jaanuar 2022

Konverentsikeskuse ehitajaks valiti AS Tesman

Kuressaare raamatukogu – konverentsikeskuse ehituse riigihanke võitis AS Tesman, kes pakkus objekti kogumaksumuseks 28,6 miljonit krooni. “See rahuldas linna ja ka riiki, kes suures osas keskuse ehitust rahastab,” ütles riigihankekomisjoni juhtiv abilinnapea Aarne Mustis.
Sobiva hinnapakkumise kõrval viis Tesmani Mustise sõnul võidule projektmeeskonna tase, maksetingimused ja garantiiaeg. Ta lisas, et põhilised konkurendid olid Merko Ehitus ja Tesman, kelle pakkumiste võrdlemiseks kulus komisjonil ligi neli tundi.
Mustis viitas, et Tesmanil on kogemus nii linnateatri kui ka uue sanatooriumi ehitusel. “Usume, et firma tuleb ehitusega toime, valmis peaks hoone olema tuleva aasta märtsis,” ütles ta.
Mustis ei välistanud, et komisjoni otsusele võib tulla proteste.
Keskuse ehitamiseks tegid pakkumise firmad Remet, Merko Ehitus, Eesti Ehitus, Rand & Tuulberg ning Tesman. Riigihankekomisjoni kuuluvad abilinnapea Aarne Mustis, linnavalitsuse osakonnajuhatajad Urmas Lõhmus ja Urmas Treiel, linnasekretär Eero Lapp ja Arco Vara esindajatena Andres Piirsoo ning Richard Tomingas.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised