-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Lapsed laulsid päikese paistma

Laupäeval kuurhoones toimunud Kuressaare Gümnaasiumi algklassiõpilaste lauluvõistluse peaauhinna võitis Tiina Seppel.
Kahes vanuserühmas osales kokku ligi 40 laululast, kes nautisid üritust täiel rinnal, esinesid julgelt ning kuulasid tähelepanelikult koolikaaslaste esitusi.
Süntesaatoril saatsid lapsi juhendajad Helle Rand ja Veiko Lehto. Sel ajal, kui züriiliikmed Mari Ausmees, Svetlana Keert ja Õilme Salumäe parimaid välja valisid, mängisid lapsed koos Kuressaare Gümnaasiumi huvijuhi Ursula Rahnikuga ringmänge.
Kokkuvõttes pälvis võistluse peaauhinna Tiina Seppel. Nooremas vanusegrupis olid kolm paremat Kristo Kaasik, Hanna Martinson, Linda Lapp, vanemas vanusegrupis Kaupo Leppik, Lilli- Mai Rebel, Karoliine Kask. Ka publik sai valida oma lemmikud, kelleks nooremast vanusegrupist osutus publiku Hanna Martinson ja vanemast vanusegrupist Jana Asumets.
Peale auhindade kättejagamist tehti parimatest pilti ning lapsed said alustada koogisöömisega.
Sõbrapäevale pühendatud ürituse peakorraldaja Veiko Lehto sõnul õnnestus seitsmendat korda toimunud ettevõtmine täielikult, lapsed tundsid end laval kindlalt ning oskasid käsitseda mikrofoni.
Kahju oli Lehtol vaid sellest, et koogilaud oli sel aastal tunduvalt väiksem kui eelmistel aastatel, tavalise 15 asemel küpsetasid lapsevanemad vaid kaks kooki.
Võistluse parimatel on võimalus osaleda maakondliku võistluse “Laululind 2001” linna eelvoorus.
KADI KIPS

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised