-2.8 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Politseikroonika

Upa – Leisi maanteel sõitis laupäeval purjus juht otsa jalgratturile, kes sai raskelt vigastada.
Õnnetus juhtus kella 16.30 paiku Saaremaal Upa – Leisi maantee 36. kilomeetril. Sõiduauto Mazda 626 roolis olnud 31 – aastane alkoholijoobes mees sõitis 48 – aastasele Leisi vallas elavale naisele otsa selja tagant, jalgrattur viidi Kuressaare haiglasse.
Neljapäeval kell 19.05 kutsuti politsei Pärna tänavale, kuhu oli tulnud kamp noorukeid, kes lõhkusid ukseklaasi ja keeldusid lahkumast. Asjaga tegeleb konstaabel.
Ööl vastu reedet kell 3.20 helistas politseisse üks Tehnika tänaval elav kodanik, kes teatas, et purjus sõber tungis talle kallale. Kui sõber kuulis, et ohver kutsub politsei, ta põgenes.
Samal ööl jooksis sõiduautole Seat Ibiza ette kits, mille tagajärjel purunes autol esimene vasak tuli ja vasak tiib sai kannatada.
Reedel kell 9.22 helistati politseisse ja teatati, et VAZ 2103 juht sõitis kiilasjääl vastu Pikk 42 asuvale parkimisplatsile pargitud Ford Sierrat. Juhid saavutasid kohapeal kokkuleppe.
Ööl vastu laupäeva kell 2.03 kutsuti politsei Niidu tänavale, kus purjus mees oli kõnniteele pikali kukkunud. Kainerisse viidi 42 – aastane Kaarma valla elanik, kes peab tasuma trahviks 795 krooni.
Laupäeval kell 21.02 teatati politseile, et ööklubi 007 ees on purjus mees. Politsei tegi ööklubi fuajees olnud 22 – aastasele Kaarma valla elanikule märkuse ja saatis ta koju.
Ööl vastu pühapäeva käis politseipatrull korrale kutsumas Niidu 12 ühes korteris valju muusikat kuulanud majaelanikku.
Pühapäeval kella 16 paiku toimetas politsei Tehnika tänavalt kainerisse 36 – aastase Kuressaare elaniku. Purjus mees sõitis jalgrattaga keset sõiduteed ja oli teistele liiklejatele ohtlik.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised