-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Päästeteenistuse info

Triigi sadamas päästeti läbi jää kukkunud auto
Päästeteenistuse mehed viisid eile läbi Saaremaal haruharva ette tuleva päästeoperatsiooni, kui tõmbasid välja Triigi sadama lähistelt läbi jää kukkunud sõiduauto.
Sõiduauto Opel Kadett vajus Triigi sadama lähistel umbes 30 meetri kaugusel rannast 1,2 meetri sügavusele vette pühapäeva pärastlõunal. Auto omanik oli ka paar päeva varem jää peal sõitmas käinud, kuid pühapäeval osutus jää liialt õhukeseks ning sõiduk vajus sellest läbi.
Päästeoperatsiooni juhtinud keskkomando pealiku asetäitja Jüri Zabellevits kirjeldas, et enne auto päästmist valmistasid selleks pinnase ette Leisi päästekomando mehed, kes lõikasid lahti jää auto ümbert ja vedasid kohale päästevahendid: prussid, euroalused ning köied. Seejärel ühendati uppunud sõiduk päästeauto küljes oleva vintsiga ning veeti kaldale.
Tunde merevees ligunenud auto vajab päästeteenistuse töötaja arvates enne sõidukõlblikuks saamist kõvasti putitamist. Kannatada sai ka sõiduauto esispoiler, parempoolne uks ja tahavaatepeegel.
Noormees sai saunapõlengus vigastada
Kuressaares Garnisoni tänaval süttis reede varahommikul saun, põlengus sai kergelt kannatada 17 – aastane noormees.
Majarahvas olid üritanud tulekahju ise kustutada ja tuletõrje kutsuti alles siis, kui nähti, et põlengut summutada ei õnnestu. Tuletõrjujate kohale jõudes ulatus lahtine leek teise korruse otsaaknast välja.
Järelkustutustööde käigus lammutati osaliselt sisevoodrit ja ruutmeeter katust. Kannatada said teise korruse toad ja kergete põletushaavadega viidi haiglasse 17-aastane perepoeg. Ilmselt sa tuli alguse hooletust ümberkäimisest küünlaga.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised