-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Saarte mängude sponsor võtab praktikale saarlase

NatWest panga koolitusprojekt pakub noortele sportlastele võimaluse töötamiseks ja õppimiseks juunist augustini Mani saare pangas. Pank maksab praktikandile palka, katab elamiskulud ja tasub ka tagasilennu pileti.
Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsiooni juhatuse esimees Jaan Lember ütles, et tema poja Veiko Lemberi kandidatuuri esitas SSMA, kuna kandidaat vastab kõigile esitatud tingimustele.
“Juhatuses olid võimalikud kandidaadid arutlusel ja juhatus valis välja Veiko Lemberi ning see on juhatuse seisukoht,” selgitas Lember.
Konkursi tingimuste järgi peab kandidaat olema seotud Saarte mängudega, ei tohi olla vanem kui 25 – aastane, vabalt suhtlema ja kirjutama inglise keeles ning õppima majandust, turundust või rahandust.
Tartu Ülikooli magistrantuuris avalikku haldust õppiv ja võrkpallikoondises Tartu Pere Leib Cibus mängiv Veiko Lember on esindanud Saaremaad Saarte mängudel Jersey saarel ning on arvatud koondise kandidaadiks ka tänavu juulis Mani saarel toimuvatel mängudel.
Kes juhatusele esitas Veiko Lemberi kandidatuuri, kui palju oli kandidaate ja miks ei kuulutatud välja avalikku konkurssi, Jaan Lember Meie Maale kommenteerima ei soostunud.
“Ma ei pea rääkima lahti, kuidas juhatus tööd teeb,” märkis ta.
“Me oleme mittetulundusühing, me ei allu ühelegi konkursireeglile, mis meie riigis kehtivad, ja kuidas me oma tööd organiseerime, on meie asi,” lisas ta.
Projekti üks eestvedajaid Terry Quayle Isle Of Man pangast ütles, et väljapakutud projekt on noortele majandustudengitele suurepärane võimalus tutvumaks rahvusvahelise panga tööga.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised