-7 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Incap Electronics laiendab tootmist

Incap Electronicsi president Kari Saarinen ütles, et Incap Electronics Estonia OÜ senine tootmismaht on mullu kevadel omandatud tehasehoonetes olnud suhteliselt väike ning põhirõhk on asetatud tootmispindade renoveerimisele.
“Renoveeritud hoonesse hakkame kolima järgmisel kuul ning seejärel kaalume tõsiselt ka tootmist laiendada ja suurendada töötajaskonna arvu,” lausus Saarinen.
Ta ei soovinud veel prognoosida, millises mahus täpselt Eesti tütarettevõtte laieneb, kuna see sõltub nii tellimustest kui kvalifitseeritud tööjõu palkamise võimalustest.
Eesti tehase toodang sisaldab nii elektroonikakomponentide kokkupanekut kui ka nende testimist ning ettevõte ekspordib toodangut põhiliselt Skandinaavia turgudele.
Komponentide hankimisel kasutab Incap Electronics Estonia nii välisriikidest imporditavat kui ka Eesti firmade toodangut.
Samaaegselt Eesti tehase laiendamisega suurendab Incap Electronics ka kolme Soome tehase tootmismahtu, kuna ettevõte prognoosib oma tegevusharus Saarineni sõnul tugeva kasvu jätkumist vähemalt järgneval paaril aastal.
BNS/MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised