-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Spordiselts Kalev tähistab tänavu saja aasta juubelit

Pidustuste kulminatsiooniks on 24. mail Estonia kontserdisaalis toimuv pidulik aktus Kalev 100 patrooni Lennart Meri osavõtul ja seejärel Kalevi mängud 25. juunist kuni 1. juulini.
Võimlemise ja võistlusspordi kõrval kuuluvad ürituste kavva veel ajalookonverentsid, näitused, fotokonkursid, tervise – ja firmaspordi üritused.
Saaremaa Kalevi esimees Endel Tustit ütles, et saarlaste kaasalöömine üleriigilistel üritustel sõltub finantsidest.
“Kuidas me vajamineva raha kokku saame, ei tea,” märkis Tustit, kelle sõnul tuleks rahva Tallinnasse viimiseks üürida kaks või kolm autobussi. “Kaks bussi pingutame ehk välja,” lisas ta.
Tustit on kindel, et kohapeal korraldatavate üritustega saadakse hakkama. Plaanis on viia läbi firmadevahelised võrk – ja korvpallivõistlused ning traditsiooniline Jüripäeva jooks. Suurim ettevõtmine leiab aset mais, kui Linnateatri laval planeeritakse maakonna parimate võimlemisrühmade osavõtul viia läbi suur võimlemiskontsert.
Kalevlasteks peab ennast Saaremaal rohkem kui sada spordihuvilist.
“Meie tegevus ärkab uuesti ellu,” tõdes vahepeal tegevusetult olnud spordiseltsi tegemisi kommenteerinud Tustit, lisades, et eeskätt on soov arendada firmade ja õpilaste sporti.
ALVER KIVI

Eelmine artikkelVandersellide kontsert
Järgmine artikkelPolitseikroonika
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised