-2.8 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Neljas beebipäev Lümandas

“Lapse rahulolevast ja rõõmsast näost võib aru saada, et ta on kindlates kätes,” rääkis valla sotsiaaltöötaja Aksel Penu.
“Jääb loota, et lapsed toovad teile ja teie perele rõõmu ja rahulolu. Leidke ikka lapse jaoks aega, häid sõnu ja naeratus, küll siis läheb kõik hästi ning muredki jäävad märkamatuks,” soovis ta.
Tore oli jälgida laste kaasaelamist, kui neile esinesid Lümanda kooli II klassi õpilased (juhendaja Ülle Reinsoo).
Seejärel soovis noortele peredele õnne ja tervist vallavalitsuse nimel vallavanem Jaanus Reede.
“Kust saab alguse kodumaa?” küsiti vanasti laulusalmis. “Eks ikka kodusaarelt, koduõuest, oma isa – ema hoolitseva käe alt,” märkis vallavanem.
“Kuigi võib – olla viib elusaatus teid kodusaarelt ja Lümandast kaugemale, siis pisipõnnide sünnipaigaks jääb ikka Lümanda. Soovin kodusoojust teie lastele ja teie peredele,” lõpetas vallavanem.
Valla sotsiaalkomisjoni poolt tõi tervisi Urve Vakker. Eks tervis ole ikka inimese rikkaim vara, ole sa väikene või suur, ja õnne peab ka jätkuma.
Kes siis olid meie seekordsed päevakangelased? Vanim noorhärra Karl – Al – der (vanemad Kaja ja Andi) jaanuarikuu preilid Kristin (Deili ja Ivo) ja Lisett (Aivi ja Toomas), juunikuus sündinud Eva (Reena ja Rainis) ja Jaanika (Ulvi ja Udo), meie pesamunad, novembrikuu lapsed Kristel (Varje ja Peeter) ning Egert (Monika ja Vahur). Mälestuseks sellest päevast väike lilleõis, meene ning ka hambaraha.
Suupisteid maitstes aeti juttu, räägiti elust – olust, aga kõige enam imetleti pisipõnnide toimetusi. Loodame, et teiste pidupäevade kõrval meenutatakse kunagi ka seda päeva, vastuvõttu vallamajas. Kroonika tarbeks tehti ka pilti ja võeti sündmus videosse.
URVE VAKKER

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised