-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Kuressaare gümnaasiumi saalis võisteldi jalgrataste vigursõidus

Kuressaare gümnaasiumi spordisaalis pühapäeval toimunud jalgrataste vigursõiduvõistluse võitjateks osutusid nooremas vanuserühmas Karmo Orgmets, Juhan Kanemägi, Sander Püüa.
Vanemas vanuserühmas võitsid Mikko Kiisa, Gerto Tiitson, Alver Raaper ning parim tüdruk oli Kairi Orgmets.
Kuressaare Noorte Huvikeskusel on saanud traditsiooniks korraldada õppeaasta jooksul erinevaid jalgrattavõistlusi. Seekordne oli eriline seetõttu, et toimus siseüritusena saalis. Ettevõtmise korraldajate poolne eesmärk oligi lisaks liiklusalase teadlikkuse tõstmisele, pakkuda huvitatutele võimalus ka talvisel ajal jalgrattail võistelda.
Võistlus koosnes kolmest etapist, neist esimeses tuli liiklusteste lahendades teada jalgratturile vajalikke liikluseeskirju. Järgnes vigurraja läbimine ning viimaseks oli aja peale rattaga seismine.
Arvestust peeti kolmes rühmas, noorem vanuserühm (kuni 6. kl), vanem vanuserühm (7.-9. kl) ning tüdrukud. Osavõtjaid oli oodatust rohkem ja eriti suureks üllatuseks oli lasteaialapsest võistleja.
Kõiki osavõtjaid peeti meeles mälestusesemetega ning paremaid premeeriti auhindadega. Korraldajad tänavad kõiki vabatahtlikke abilisi, maanteeametit, Bivarexi kauplust, Kuressaare linnavalitsust ning Leisi keskkooli.
KAIRE KIIL,
huvikeskuse noorsootöötaja

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised