-1 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Saare kergejõustiklane pistab rinda maailma tippudega

Lääne – Virumaa mitmevõistleja Mikk Jooritsa loobumise järel Reval Hotels Cupile kutse saanud Madis Kallas ütles Meie Maale, et pakkumine osaleda sellel võistlusel on tema jaoks hea üllatus ja sportlik väljakutse.
“Kutse tuli üpriski ootamatult, sest ma polnud sellise võimalusega arvestanud,” ütles esimest korda nii kõrgetasemelisel võistlusel kaasa lööv Kallas.
Kuigi pakkumine tuli ootamatult, on noor kergejõustiklane võistlemiseks valmis.
“Probleeme ei tohiks olla, sest võistlushooaeg on kohe algamas ja plaane see eriti segi ei löö,” märkis Kallas, kes planeeris teha esimese mitmevõistluse alles märtsis. “Hea, et võistlusele sain, aga ega ma niisama ka ei lähe,” tunnistas atleet.
Lisaks eesmärgile mitte jääda võistluse punaseks laternaks on Kallasel plaan teha ka uus isiklik rekord. Noormehe sõnul jääb ta rahule 5400 punkti suuruse tulemusega. Uue rekordi püstitamist peab ta üsna reaalseks, sest sportlase hinnangul oli seni kehtiva rekordi, 5162 punkti, saavutamisel teine päev ülimalt nõrk.
“Eeskätt loodan parandada tulemusi teivashüppes ja tõkkejooksus,” selgitas ta.
Reval Hotels Cupil peaks võistlema 18 mitmevõistlejat Eestist, Venemaalt, Tshehhist, Islandilt, Ukrainast, Hollandist, Saksamaalt, Austriast ja Ameerika Ühendriikidest.
Olümpiavõitja Erki Noolele pakub tõsisemat konkurentsi Sydneys hõbemedali võitnud tshehh Roman Sebrle. Erki Noole ja Indrek Kaseoru kõrval teevad eestlastest võistlusel kaasa 22 – aastane Aivo Normak ning 19 – aastased Indrek Turi ja Madis Kallas.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised