-1.5 C
Kuressaare
Neljapäev, 2. detsember 2021

Mehed mäletavad

Seda tunnistab ka koori aktiivne osavõtt kolmekuningapäeva jumalateenistusest Kuressaare Laurentiuse kirikus 6. jaanuaril.
Tähistamaks 120 aasta möödumist kohaliku meeskoori esimesest avalikust ülesastumisest Kuressaares, ilmestas SÜM jumalateenistust mitme sakraalse lauluga. Nagu ikka, juhatas koori dirigent – maestro Tiit Köster, saatepartiid klaveril mängis kontsertmeister Helena Kadarik.
Pärast kirikus laulmist aeti aastavahetuse tähistamiseks mõnusalt juttu Kuressaare Päevakeskuses. Oli suurepäraseid pühaderoogasid ja koori liikme Andrus Lopi pruulitud head õlut. Oli Naime Lambi ja mõne tema vahetusmehe mängitud elav akordionimuusika tantsuks kõigi sellest tulenevate loomulike tagajärgedega. Loodetavasti pakkus see õhtu meeldiva elamuse ka neile meeskoori lauljate abikaasadele, kes meeste üritust oma kohalolekuga vääristasid.
Käimasoleval hooajal koori tegevuses ega koosseisus olulisi muudatusi ei ole, välja arvatud see, et proovid toimuvad nüüd senise kahe asemel üks kord nädalas – teisipäeviti. Plaanid kevad – suvisteks kontserdireisideks ja muudeks esinemisteks on aga piisavalt paljulubavad, et olla üks tähtsamaid stiimuleid koori tööst osavõtuks.
HARRY ÕNNIS

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised