-11 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Politseikroonika

SIVAST VIIDI PURJUTAJAD KÜLMA
Teisipäeval helistas keegi ilmselt purjus meesterahvas politseisse ja teatas, et Kuressaare bussijaamas asuvas toitlustuskohas Siva on purjus mees. Helistaja palus politseil mees minema viia.
Politsei sõitis kohale ning viis kainestusmajja 22-aastase Kuressaare mehe Martini. Samuti võttis politsei kaasa helistaja, Laimjala vallas elava Kristjani (21), kes oli koos Martiniga alkoholi tarbinud.
VARASTAS VIINA
Kolmapäeva õhtul peeti Edu kaupluses kinni Kuressaare mees Margo (28), kes üritas poest maksmata minema kõndida koos pooleliitrise viinaga (maksumus 57.90). Politsei pidas Margo halduskorras kinni ja talle koostati protokoll.
HELISTASID KULTUURIMAJA KATUSEL
Neljapäeva öösel kella veerand kahe paiku helistati politseisse ja anti teada, et Kuressaare kultuurikeskuse katusel jalutavad kaks meest ringi. Politsei läks kohale ja palus meestel seletuse kirjutada. Kuressaare noormehed, 16 – aastane Priit ja 19 – aastane Meiko, väitsid, et ronisid katusele, et pruutidele helistada. Maapinnal ei olevat selleks nimelt levi jätkunud.
KIOSKISSE MURTI SISSE
Eile varahommikul teavitati politseid sissemurdmisest Tallinna tn 21 asuvasse müügikioskisse. Kurikaelad oli kioskisse sissesaamiseks lõhkunud ukse ning endaga kaasa võtnud 9000 krooni sularaha, kolm kasti õlut ja sigarette. Politsei alustas asja uurimiseks kriminaalmenetlust.
Päästeteenistusest
Eile hommikul kukkus Kuressaares Tamme poes keskealine meesterahvas vastu kassaaparaati ja vigastas pead.
Päästeteenistuse häirekeskusele teatati Tamme poes juhtunud õnnetusest eile hommikul kell 10.42. Kassaaparaadi vastu kukkunud mehel oli raske hingata ja ta vajas kiiret meditsiinilist abi.
Päästeteenistuse pressiesindaja Sirle Matt märkis, et häirekeskus võttis ühendust Kuressaare haigla kiirabiga, kuid paraku oli üks kiirabiautodest mandril ja teine sõitnud väljakutsele Torku ning oleks jõudnud kannatanuni alles 40 minuti pärast.
Seepärast ruttas Tamme poodi päästeteenistuse Kuressaare komando pealiku asetäitja, kes on saanud meditsiinialast väljaõpet. Kannatanule asuti esmaabi andma kell 10.49 ning seejärel viis appi kutsutud politsei mehe Kuressaare haiglasse.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised