-9 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Artistide kooli aastalõpuetendused läksid täismajale

Menukatel kaheosalistel kontsert – etendustel astusid üles kooli koosseisu kuuluva tantsutrupi Semiir show – ja breaktantsijad, laulukooli paremad solistid ning artistide kooliga koostööd tegeva võistlustantsuklubi Revalia peotantsijad.
Artistide kooli eestvedaja ja lauluõpetaja Sirje Medelli sõnul andsid etendused ülevaate sellest, mida noored lauljad – tantsijad kooli nelja tegutsemiskuu jooksul selgeks õppida on jõudnud.
“Kahjuks ei pääsenud lavale mitte kõik lauljad ja tantsijad. Mitte sellepärast, et nooremad oleksid kehvemad olnud, nad poleks lihtsalt kavasse ära mahtunud,” kahetses ta.
Kontserdil esinenud laste etteastetega jäi Medell rahule.
“Tundsin, et see grupp, kes esines, sobib teatrilavale väga hästi. Pisut puudu jäi veel ehk lavalisest näitlejameisterlikkusest,” märkis ta.
Noorte artistide koolis õpib praegu laulmist ning show – ja breaktantsu üle kahesaja lapse. Uuest aastast avatakse koolis ka akrobaatikaklass.
Medelli sõnutsi on kooli suur eesmärk uueks aastaks hakata lavastama omaloomingulist muusikali, kasutamaks ära kõik koolis olevad muusika -, laulu – ja tantsujõud. Samuti tahetakse hakata korraldama koolitusi.
TIIU TALVIST

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised