-6.2 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

FC Kuressaarel taas uus treener

FC Kuressaare president Priit Penu ütles, et taas Viljandi Tuleviku treeneripostile asunud Tarmo Rüütli tahtis Aivar Lilleverega koostööd jätkata ja soovis meest oma assistendiks.
“Zauril on kindlasti poistele veel midagi pakkuda,” sõnas Penu.
FC Kuressaare uus treener Zaur Tshilingarashvili ütles Meie Maale, et tema määramine meeskonna etteotsa ei ole üllatus, sest peamiselt endistest FC Valga mängijatest koosnev sats on talle tuttav.
Treeneri sõnul on eelseisvatest plaanidest ja eesmärkidest veel vara rääkida, kuid tulevikus tahab ta viia FC Kuressaare FC Flora ja Viljandi Tuleviku tasemele.
“Tahan maksimaalset,” märkis viie aasta eest FC Flora süsteemis treenerina tööle asunud Tshilingarashvili.
“Meeskonnas on palju talendikaid mängijaid, kes võivad mõne aasta pärast jõuda ka Eesti koondisse, nendega on vaja ainult tööd teha,” lisas ta.
FC Kuressaare koosseisu on arvatud ka kolm saarlast – mullu meeskonna kapteni kohuseid täitnud Priit Reiska, ründaja Maikko Mölder ja väravavaht Mihkel Aksalu.
“Raske öelda, kuidas saarlastega on,” tunnistas Tshilingarashvili, kes on näinud vaid Reiska ja Mölderi mängu. “Loodan, et saan neid maksimaalselt kasutada, kuigi Mölder on taktikaliselt ja tehniliselt veel rabe.”

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised