-3 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Saare maakonna parimaks sportlaseks valiti Janek Sildoja

Parimaks meessportlaseks osutus kordushääletuse järel tõstja Janek Sildoja, kes kogus kergejõustiklase Villu Sepaga võrdse arvu punkte. Kolmas on võrkpallur Veiko Lember. Kandidaatidena seati üles veel jõutõstjad Kosmar Lempu ja Valdo Leps, kergejõustiklane Indrek Tustit.
Parimaks naissportlaseks valiti kordushääletusel kergejõustiklane Kaie Kand, kellega kogus võrdse arvu punkte võrkpallur Triin Haidla. Kolmandaks tuli kergejõustiklane Siisike Laide.
Parimaks noorsportlaseks valiti purjetaja Risto Riim, kes edestas võrkpallur Hannes Seppa ja korvpallur Taavi Metsa.
Kandidaatidena esitati veel ratsutaja ja kergejõustiklane Jaagup Kallas, ujuja Imre Kuusk, maletaja Janika Hiiuväin, kergejõustiklased Madis Järvelaine, Indrek Sink ja Kaie Kand ning mootorsportlane Rogert Room.
Võistkondadest tunnistati parimaks rallipaar Priit Liblik – Ivo Ligi. Järgnesid Vesse korvpalli meeskond ja jaht Evelyn. Kandidaatidena esitati veel jõutõste meeskond ja võistlustantsupaar Tanel Ilmjärv – Liina Sepp.
Treeneritest tunnistati parimaks Vesse treener Enn Laanemäe, kes edestas tõstmistreener Mati Martinsoni ja purjetamistreener Mati Saarlaidi. Üles seati veel Andres Laide (kergejõustik), Anne Poopuu (võrkpall), Terje Adamson (võistlustants), Anne Udeküll (ratsutamine), Kalle Hiiuväin (male), Endel Tustit (kergejõustik), Norma Helde (ujumine) ja Ly Link (kergejõustik).
Spordinõukogu liikmetest osalesid parimate valimisel Jaan Lember, Siim Veski, Mait Must ja Enn Laanemäe. Puudusid Toivo Alt, Tiit Villig, Kalev Kütt ja Johannes Kaju.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised