-7 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Politseikroonika

VEOKISSE MURTI SISSE
Esmaspäeval tegi OÜ Prügimees politseile avalduse selle kohta, et 7. või 8. detsembril oli Kuressaares katuseluugi avamise teel sisse murtud firmale kuuluvasse veokisse Scania ja sealt varastatud raadiotelefon Danita 2000 ja taskulamp. Kahju tekitati vargusega 2467 krooni, politsei alustas kriminaalmenetlust.
VARASTATI 2,6 KM ELEKTRILIINI
Eelmisel teisipäeval varastati Pöide vallas Randvere küla Orissaare alajaama piirkonna Pöide fiidrist 2,6 km ehk 286 kg madalpingeliini juhet. Kahju tekitati vargusega 105 006 krooni.
MEES MAGAS TÄNAVAL
Esmaspäeval viisid politseinikud Ojassoo tn 7 maja eest kainenema Valerian V (49). Mees oli tänaval uinunud ja peab trahviks maksma 230 krooni.
Samal päeval kell 17.52 anti politseile teada, et Talve tänaval üritab keegi võõras mees tuppa tungida. Purjus kuressaarlane Kalev L (50) lõhkus majja tungides aknaklaasi ja politseinikud viisid ta kainenema.
Pihtla ja Talve tänava ristmikult viidi kainerisse Kuressaare mees Uudo S (42), kes peab trahviks maksma 92 krooni.
ALAEALISED LÄRMASID
Esmaspäeval kell 21.58 tuli teade Astest, kus ühes korteris olevat lärmanud alaealised. Politsei sõitis kohale ja leidis korterist tõepoolest alaealisi, kuid kõik olid kained ja korda ei rikkunud.
Samal õhtul viidi Astest kainerisse purjus Aleksei (47). Mees oli Otsa poe juures pikali maas ja peab nüüd trahviks maksma 920 krooni.
Teisipäeva hommikul sai politsei teate Kärla vallast, kus ühe maja õuest oli varastatud 500 – liitrine alumiiniumvann.
MM

Eelmine artikkelLühiuudised
Järgmine artikkelLinna vana katlamaja lõhutakse maha
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised