-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Lühiuudised

Vello Kiil peatas kuulumise erakonda
Reformierakonna Kuressaare piirkonna juhatus rahuldas esmaspäeval Vello Kiili avalduse, milles ta soovis oma liikmelisuse peatamist erakonnas.
“See on inimese vaba tahe. Arutada polnud seal nagu midagi ja juhatus aktsepteeris tema soovi,” ütles Reformierakonna Saaremaa piirkonna juht Jaanus Tamkivi.
Kiil ise juhatuse koosolekul ei viibinud.
Linnasekretär nõustab kihelkondlasi
Kuressaare linnasekretär Eero Lapp teenindab linnaametist vabal ajal juriidiliselt Kihelkonna valda.
“Linnavalitsuse töötajate töötunnid on määratud. Mida ta teeb pärast viite, on tema vaba tahe,” ütles linnapea Jaanus Tamkivi. Kui tal on vaja midagi teha linnavalitsuse tööajast, siis peab ta oma tegevuse nii sättima, et tema töötunnid linnavalitsuses saaksid samuti tehtud, lisas ta.
Linnapea kinnitusel mitme isanda teenimine Lapi linnasekretäri – tööd ei sega.
“Siiamaani pole probleeme olnud, kuid kui see nii hakkab olema, pean talle tegema ettepaneku see asi ära lõpetada,” ütles Tamkivi.
Nasvalt merele läinud laeval seiskus mootor
Piirivalvurid päästsid ööl vastu laupäeva Liivi lahel merehätta sattunud tuukrilaeva Enn ja kaks meekonnaliiget, kes olid teel Nasvalt Pärnu laevaremonditehasesse remonti.
Film Heidi kadumisest esilinastub Moskvas
Täna esilinastub Moskvas Eesti uus dokumentaalfilm “Inimene kadus”, kus kirjeldatakse ka läinud suvel jäljetult kadunud Heidi lugu.
Jäljetult kaduvatest inimestest tehtud film esilinastub teleprogrammide foorumil Input. Film jälgib kolme inimese kadumisele järgnenud tegevust, kadunute sõprade ja tuttavate otsimiskampaaniaid ja nende hinges toimuvat. Ühe sellise näitena kirjeldatakse filmis ka viimasel suvel jäljetult kadunuks jäänud Heidi lugu. Eestis saab uut filmi vaadata 21. detsembril.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised