-7.8 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Maavanem loodab ralli jätkamiseks ärimeeste toetusele

Ümarlaua eesmärk on maavanem Jüri Saare sõnul vaadata, kas Saaremaal on olemas veel inimesi, kes löövad käed ja ütlevad, et teeme ralli ära või tuleb tunnistada, et enam ei tule üritusest midagi välja.
“Saaremaa ralli korraldamisele peab lähenema kollektiivselt,” märkis maavanem. “Oleks vaja teha kõik, et ralli jääks kestma veel aastateks.”
Saar ütles Meie Maale, et ümarlauale oodatakse eeskätt hotellide ja restoranide esindajad, kes saavad sportlaste ja fännide majutamisest sissetulekut. Saaremaa ralliga seonduvat on maavanem arutanud ka linnavalitsuse juhtide ja mitmete ärimeestega.
Maavanem ei ole kindel, et asi õnnestub ja lahendused leitakse.
“Aga vähemalt oleks see viimane katse Saaremaa rallit päästa,” lausus ta. “Üritusest loobumine toob saarlastele suurt kahju, sest kümned firmad kaotavad oma sissetulekutes.”
Saare sõnul on võimalused saada ralli korraldamise õigus siiski olemas, sest Eesti Autospordi Liidu president Toomas Sildmäe jättis maavanema pöördumisele vastates otsad lahtiseks.
“Kui me kahe nädala jooksul tuleme välja tugeva kava ja plaaniga, võib-olla siis õnnestub saarlastel Saaremaa ralli ikkagi korraldada,” lausus Saar.
Esialgu on saarlastelt võetud õigus ralli korraldamiseks, kuna viimasel kahel aastal rallit organiseerinud Kogula Auto – motoklubi on Rahvusvahelisele Autospordi Liidule kummagi aasta eest võlgu 17 000 krooni ja maksmist ootavad ka kalendrimaksud Eesti Autospordi Liidule.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised