Keskkriminaalpolitsei uurib OÜ Alex Gering omanike ringi ja juhtkonda kuulunud isikute poolt ajavahemikul 1997. aasta veebruar – 1998. aasta jaanuar toime pandud paljude episoodidega kuritegu. Kelmid, kes võtsid kannatanutelt 200 krooni osalustasu, sõlmisid OÜ – ga Alex Gering Tallinnas ning Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis ja Rakveres asuvates harukontorites lepinguid mitmesuguste reklaamkleepsude ja trükiste koduseks valmistamiseks. Valmistoodangu eest maksti kodutöötajatele vaid osaliselt või jäeti üldse maksmata.
Kogu kuriteo ulatuse kiiremaks väljaselgitamiseks palub politsei pöörduda elukohajärgse politsei majanduskuritegude talitusse kõiki, kel on olnud lepingulisi suhteid OÜ – ga Alex Gering. Politseisse palutakse pöörduda ka neid isikuid, kelle varalised pretensioonid on OÜ Alex Gering täielikult või osaliselt rahuldanud. Kaasa palutakse võtta säilinud lepingud, kviitungid jm. asjasse puutuvad dokumendid. Helistada võib ka Keskkriminaalpolitsei telefonidel 612 3644 ja 612 3605.
1999. aasta mais esitatud analoogse abipalve peale on petturite vastutusele võtmiseks politseisse pöördunud juba üle 2000 inimese.
Politsei ootab kelmuse lahendamisel elanikkonna abi
0 Kommentaari

