12 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Soomlanna kadunud laps tekitas Saaremaal segadust

Orissaare kandis elava noore soomlanna väitel põletas ta kaminas ära oma vastsündinud poja, kuid see ei ole ainus versioon kadunud lapse saatuse kohta. Õhtuleht kirjutas, et 21-aastane Marianne elas koos perega Soomes Reposaaris. Marianne isal oli soetatud laev, mille remontimiseks ta kutsus abiväge Saaremaalt. Laevaremontijatega koos läks Soome lapsehoidjaks ka saarlanna Ilme.
Möödunud aasta sügisel jäi Marianne rasedaks. Algul varjas ta rasedust vanemate eest, kui aga tõde päevavalgele tuli, lubas tütar neile, et kolib Saaremaale Ilme juurde ja toob lapse siin ilmale. “Ta oli perekonna must lammas, elas isa psühhoterrori all. Eks see viiski vaesekese lapse tapmiseni,” rääkis Ilme Õhtulehele.
Sellest, kuhu ta oma vastsündinud lapse jättis, on Marianne rääkinud mitu erinevat juttu. Ühe versiooni järgi läks ta 24. mail metsa, tõi seal lapse ilmale ja jättis siis lehtede alla. Politsei ja päästeamet aga last metsatukast ei leidnud.
Soomlanna viidi politseiprefektuuri seletusi andma ja saadeti ka arstlikku kontrolli. Naistearst kinnitas aga, et Marianne on sünnitanud, kuid juba mitu kuud tagasi. Uues seletuskirjas väitis noor naine, et sünnitas hoopis Soomes Tampere kliinikus ja andis kohe lapse ära.
Nüüd sekkus uurimisse ka Soome politsei, kes selgitas välja, et Marianne pole ei Tampere ega üheski teises Soome haiglas sünnitanud. Segase loo uurimiseks kutsus Saare politsei kriminaalosakonna komissari kt Priit Heinsoo Eestisse Marianne isa.
Too väitis, et ei tea, kus või kuidas tütar sünnitas, sest viimaseid kuid rasedana ta tütart kodus ei näinud. Isa sõnul oli Marianne seotud Pori linna satanistidega ning tema arvates on võimalik, et tütar küll sünnitas Soomes, kuid laps toodi saatanale ohvriks.
Seepeale rääkis Marianne veel ühe jutu, mis on Priit Heinsoo sõnul kõige tõenäolisem. Marianne väitis, et kukkus märtsi lõpus kodutrepist alla ning järgmisel päeval algas sünnitus. Laps sündis surnuna, noor ema oli

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised