10.8 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Siemens ja Eesti Energia sõlmisid teenindus-lepingu

Eile kirjutasid Siemens AG ja Eesti Energia AS alla põhivõrgu ja jaotusvõrgu elektriseadmete remondi- ja hooldusteeninduse lepingu. Eesti Energia poolt korraldatud riigihankekonkursi võitnud Siemens AG on remondi- ja hooldusteenuse pakkumiseks moodustanud AS-i Siemens Electroservices, kus jätkavad tööd Saarte Elektrivõrkude Ehituse ja Põhja Elektrivõrkude Ehituse 357 põhikohaga töötajat.
“Oleme astunud esimese sammu ettevõtte uue strateegia elluviimisel, mille eesmärk on suurendada Siemensi kui teenuste ja terviklahenduste pakkuja osa Eestis,” ütles AS-i Siemens juhatuse esimees Avo Tihamäe pärast lepingu allkirjastamist.
Siemens Electroservices teeninduspiirkond hõlmab Eesti Energia pressiesindaja Kaie Saare teatel ligi 300 alajaama ja rohkem kui 11 000 km elektriliine ning 110 000 liitumispunkti. Operatiivteenuse pakkumine AS-i Siemens Electroservices poolt toimub vastavalt lepingule Saarte Elektrivõrkude territooriumil. Samas teostab ettevõte vajalikke elektrivõrkudega seotud ehitustöid Harju, Järva, Rapla, Pärnu, Saare, Lääne, Hiiu ning Tallinna teeninduspiirkonnas.
Loodud ettevõtte planeeritav aastakäive ületab 80 miljonit krooni.

Eelmine artikkelKärla muusikakoolil esimene vilistlane
Järgmine artikkelLühidalt
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised