12 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Politseikroonika

Eelmise neljapäeva hommikul kutsuti politsei kauplusse Rutt, kus oli kinni peetud kaks vargapoissi. Prefektuuri toimetati Kuressaare elanikud Märt ja Remi (mõlemad sündinud 1985), kes olid varastanud kaks mänguasja “jo-jo” hinnaga 47 krooni tükk.
Samal päeval teatas häirekeskuse dispet?er, et Mustjala vallas Panga pangal on kaduma läinud 10-aastane poiss. Poiss oli maha jäänud Ida-Niidu algkool-lasteaia ekskursioonist, kuid kohalikud elanikud panid ta bussile ja saatsid Kuressaarde. Linnas andis politsei lapse emale üle.
Ööl vastu reedet kell 4.26 sai politsei teate Orissaarest, kus Võidu tänaval ühes korteris lõhkus noormees mööblit ja lärmas. Kainenema pandi Orissaare elanik Kristjan (18), kellele määrati maakohtu otsusega karistuseks 14 ööpäeva haldusaresti.
Suvilasse murti sisse
Samal päeval sai politsei avalduse selle kohta, et Rahuste külas on sisse murtud suvilasse. Varastatud oli kaks jalgratast, olmetehnikat ning seintelt maale. Kahjusumma suurus on täpsustamisel.
Laupäeva hommikul teatati politseile, et Vallimaa ja Torni tänava ristmikul on aia küljest varastatud televiisoriparandustöökoja reklaamsilt väärtusega 2500 krooni.
Laupäeval kell 14.20 teatati kauplusest Edu, et seal on kinni peetud pisivaras. Prefektuuri viidi Kuressaare elanik Liivi (55), kes varastas ligi 300 krooni väärtuses toiduaineid ja ajakirju.
Kuressaarest Sadama kauplusest toimetas politsei samal päeval prefektuuri kuressaarlase Ivani (48), kes oli poemüüjaid tülitanud ning kauplusest lahkumast keeldunud.
Laupäeva õhtul sai politsei teate selle kohta, et Kuressaares Kohtu 2 asuva Trendi poe hoovil löödi aken katki. Akna lõhkus Kuressaare elanik Taire (26), põhjuseks tüliküsimused raha ja kokkulepete pärast.
Samal õhtul peeti Lasteaia tänaval kinni tugevas joobes noormees. Kainenema viidi kuressaarlane Margo (28), kes peab trahviks tasuma 920 krooni.
Mees sattus üle päeva politseisse
Laupäeval kell 23.20 teatas Securitase turvamees, et diskoteegi 007 ees asuvate pinkide all on pikali purjus mees. Kainenema toimetati Kuressaare elanik Jako (34). Taas tegeles politsei Jakoga juba järgmisel päeval, mil mees koos Mustjala vallas elava Märdiga (32) raekoja taga alkoholi tarvitas.
Ööl vastu pühapäeva kell 3.45 pöördus politseisse kaks tütarlast (21- ja 19-aastane), kellele oli kallale tunginud purjus kuressaarlane Rain (22). Noormees pandi kainenema ja teda karistati 460-kroonise rahatrahviga.
Pühapäeval kell 12.30 sai politsei teate selle kohta, et Väikese väina tammil liiguvad Muhu poole kaks mullikat. Politseipatrull pidas loomad kinni ja teatas neist omanikule, kes loomad lauta tagasi viis.
Noormees jooksis kodust ära
Samal õhtul kell 23.20 paluti politsei abi kodust plehku pannud alaealise Mikko (17) tabamisel. Patrull tabas Mikko koos samaealise Andresega ja toimetas noormehed seletuse võtmiseks prefektuuri. Poistega tegeleb noorsoopolitseinik.
Ööl vastu eilset toodi politseisse kaks meest, Soome kodanik Harri-Erkki Johannes (52) ja Harju MK elanik Aivar (30), kes olid jätnud tasumata 322-kroonise taksoarve ning 392-kroonise baariarve. Mehed viidi kainenema.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised