12 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Soome hulgimüüjad kauplevad Staadioni hotellis

Ürituse organiseerinud Tukkuliike Markku Kokkonen OY müügijuht Olavi Ant ütles Meie Maale, et Staadioni hotellis oma kaupu eksponeerivate hulgimüügiladude pakutavaga tutvumiseks on planeeritud kohale tuua ligi sada põhjanaabrite ärimeest. Anti sõnul on kutsutud tõsised tegijad ja usaldusväärsed partnerid. “Meile on teada, kes ostab ja kes ei,” märkis müügijuht.
Messi, kus kuus hulgifirmat pakuvad kaupa kalapüügivahenditest pottide-pannideni, Anti sõnul saarlased külastada ei saa. “Selle asja eesmärk on teha raha, mitte korraldada näitust,” lausus müügijuht, lisades, et asjast tõsiselt huvitatule antakse kokkuleppel korraldajatega kellaaeg. “See eeldab aga, et kui tema peale aega kulutatakse, siis läheb ka ostuks. Saarlastel on vaevalt tuhandete toodete ostmiseks potentsiaali ja seepärast pole mõtet nendega vaeva näha.” Ant tunnistas, et messikulud on väga suured ja need tuleb tagasi teenida. “Ega siin heategevusega tegeleta,” tähendas ta, soovimata seejuures ürituse eelarvet avalikustada.
Saaremaa valikut messi korraldamiseks põhjendas Ant omanäolise kohaga, kus paljud Soome ärimehed pole veel käinud. “Peab olema eksootiline moment, muidu on ostjaid raske messile kokku saada,” lausus müügijuht.ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised