19.5 C
Kuressaare
Teisipäev, 9. august 2022

Saaremaa kaitseliitlased võtsid mõõtu laskmises

Teisele ja kolmandale kohale tuli võistkondlikult Kuressaare ja Orissaare rühm, teatas Kaitseliidu Saaremaa maleva staabiülem Riho Lonn.
Lonni sõnul osalesid laskevõistlusel kõik rühmad ja maleva eriorganisatsioonid: Naiskodukaitse, Noorkotkad ja Kodutütred. Meeste võistlusaladeks oli kümme lasku sportpüssist ja kümme lasku sportpüstolist, eriorganisatsioonidel aga kümme lasku sportpüssist.
Individuaalarvestuses tuli Kodutütarde arvestuses esikohale Andra Kabur Orissaarest, teise koha sai Kadri Org, samuti Orissaarest. Noorkotkaste arvestuses saavutas esikoha Tarvo Kull Kuressaarest, teiseks jäi Andres Medri Kuressaarest ning kolmandaks Taavo Talp Kuressaarest.
Naiskodukaitse arvestuses tuli esimeseks Ly Aer Orissaare jaoskonnast, teiseks Mare Kabur Orissaare jaoskonnast ja kolmandaks Pille Adramees Orissaare jaoskonnast.
Meeste arvestuses oli esimene Raivo Kabur Orissaare rühmast, teine Gunar Tamm Sõrve rühmast ja kolmas Peeter Tzernobrovkin Kuressaare rühmast.
Riho Lonni sõnul oli võistluse eesmärk laskespordi propageerimine ja maleva parimate laskurite väljaselgitamine. Parimatest laskuritest koostatav võistkond läheb malevat esindama 20. mail Männiku lasketiirus toimuvatele Kaitseliidu meistrivõistlustele laskmises väikesekaliibrilistest relvadest.
Kuna laskmine on Kaitseliidus prioriteetne ala, on plaanis laskevõistlus muuta iga-aastaseks traditsiooniks.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised