8 C
Kuressaare
Pühapäev, 1. mai 2022

Salmel oli tütarlaste laululaager

Nädalavahetusel korraldati Salme Põhikoolis kohaliku ja Kuressaare Põhikooli tütarlastekoori teine ühine laululaager, kus osales ligi 70 V-IX klassi õpilast.
Lauluõpetajate Anita Kanguri ja Malle Tuisu nõudliku käe all õpiti nii uusi kui korrati ka vanu kahe- ja kolmehäälseid koorilaule ning kõige rohkem lihviti muidugi Saaremaa laulupeo repertuaari. Aga tüdrukute lemmiklauludeks laululaagris said “Only love”, “Unistus igavesest päevast” ja “Ding-dong”. Õhtul saalis toimunud diskole aga oli poissegi kutsutud. Laulutüdrukud ööbisid koolimajas ja teisel päeval õpiti lauluproovide vaheajal line-tantsu samme.
“Lastele oli see üritus vägagi meelepärane,” ütles Meie Maale Anita Kangur. “Kooriliikmed olid 100 % kohal ja kõik olid väga lõbusad.” Tuleval aastal on tema sõnul kavas lõpetada tütarlaste laululaager Salmel ühise kontserdiga, et ka kohalik rahvas saaks kuulata tütarlaste ilusat laulu.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised