12 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Leisi koolis avaldati tunnustust parimatele õpilastele

Leisi Keskkooli direktor Tõnu Erin avaldas pidulikul aktusel kiitust ja pidas väikese meenega meeles neid õpilasi, kellel hindeks ainult viis. Tänavu on kooli viielisteks kümme õpilast: I klassist Janeli Palits ja Anri Viilukas, II klassist Kaia Mägi, Jaanika Rahu ja Mona-Theresa Võlma, III klassist Taavi Kreitsmann, Kristi Orgmets ja Eliis Õitspuu, IV klassist Kairi Orgmets ja V klassist Katrin Humal. Kiidusõnu lausuti neilegi 58-le õpilasele, kes õpivad neljadele-viitele.
Leisi kooli aeroobikaõpetaja Ingrid Humal korraldas Miss Gracia valimised, kus osales 21 kandidaati. Zürii hindas tütarlaste liikumis- ja tantsuoskust ning võistlejatele esitati ka mõned küsimused. Nooremate tüdrukute hulgas oli parim Eliis Õitspuu ja vanemate grupis sai esikoha Helina Allikson VI klassist, kes pärjati ka kooli Miss Gracia tiitliga. Talle järgnesid Kätlin Aus ja Triin Madisson.
Laskevõistlused korraldas kooli laskeringi juhendaja Andres Jalakas. Sportpüssist laskmises tuli esimeseks VII a klassi võistkond, järgnesid VI klassi ja VIII klassi võistkond. Individuaalselt oli tüdrukutest täpseim Helina Allikson ja poistest Ainar Martinson.
TÕNU ANGER

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised