1.7 C
Kuressaare
Pühapäev, 23. jaanuar 2022

Politseikroonika

Esmaspäeval kell 11.50 tegi politseile avalduse Kuressaare perearstikeskus, mille ruumidest oli varastatud 8000 krooni maksev arvuti Pennu Centaur.Esmaspäeval kell 16.30 teatati politseile, et Kaarma valla elanik Boris (sünd 1979) peksis Kuressaare Ametikooli hoovis omavanust Kuressaare noormeest, kes toimetati vigastuste fikseerimiseks Kuressaare haiglasse. Politsei pressiesindaja sõnul on tegu tsiviilvahekorraga ja asja lahendamiseks tuleb kannatanul pöörduda kohtu poole.Esmaspäeval kell 17.25 kutsuti politsei Kuressaare autobussijaama, kus toimus kaklus. Politseipatrull viis kainenema Kuressaare elaniku Janno (sünd 1980).
Naine andis sookaaslasele peksa
Teisipäeval teatati Kaarma vallas politseile, et 1923. aastal sündinud Ella oli eelmisel päeval peksa saanud 1942. aastal sündinud Maretilt. Konstaabel võttis vanalt naisterahvalt seletuse.Teisipäeval kell 12.45 teatas Tagaranna endise piirivalveväeosa valvur, et märkas ühe hoone katusel kahte meest, kes arvatavasti tahavad midagi varastada. Veidi hiljem teatas valvur, et üritasid mehi kinni võtta, kuid need põgenesid. Ilmselt tahtsid mehed katuseplekki varastada.
Purjus naine viidi kainenema
Teisipäeval kell 14.25 teatas turvafirma Securitas korrapidaja, et märkas aknast Saare maakohtu ees purjus naisterahvast, kes ei tule enam kõndimisega toime. Politsei viis kainenema Marje (sünd 1965), kes on sisse kirjutatud Kaarma vallas, kuid elab Kuressaares. Kell 17.30 toimetati naine oma elukohta ja eile oodati teda prefektuuri konstaabli jutule.Teisipäeval kell 15.40 tuli prefektuuri kodanik, kes teatas, et purjus Gunars (sünd 1971) rikub tema kodurahu. Rahurikkuja viidi kainenema.

Eelmine artikkelVendi Voitkasid ähvardab pikk vangistus
Järgmine artikkelLühidalt
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised